Adelsan Şirketler Topluluğu

Adelsan Şirketler Topluluğu olarak, mühendislik, bakım onarım ve enerji alanlarında, sıfır sorun ilkesi ile birinci sınıf işçilik ve malzeme kullanarak projelerimizi daima tam ve eksiksiz hayata geçirmeyi kendimize vizyon olarak benimsemiş bulunuyoruz.

DEVAM EDEN PROJELERİMİZ

Allianz İzmir Kampüs

Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve profesyonel iş gücü ile Allianz İzmir Kampüs enerji proje çalışmaları Adelsan güvencesi ile devam etmektedir.

İMGA PORTAL İSTANBUL

Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve profesyonel iş gücü ile İmga Portal İstanbul proje çalışmaları Adelsan güvencesi ile devam etmektedir.

GAYRETTEPE METRO İSTASYONU

Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve profesyonel iş gücü ile Gayrettepe Metro İstasyonu proje çalışmaları Adelsan güvencesi ile devam etmektedir.
Anlaşma sağladığımız Gayrettepe Metro İstasyonu projesi 72 metre ile Türkiye’nin en derin metro istasyonu olma özelliği taşımaktadır. Projemiz anahtar teslim olarak tamamlanacaktır.

ARÇELİK MANİSA ÇAMAŞIR MAKİNASI ÜRETİM TESİSİ

Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve profesyonel iş gücü ile Arçelik Manisa Çamaşır Makinası Üretim Tesisi elektrik taahhüt proje çalışmaları Adelsan güvencesi ile devam etmektedir.

EMLAK KONUT BAŞAKŞEHİR

Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve profesyonel iş gücü ile Emlak Konut Başakşehir proje çalışmaları Adelsan güvencesi ile devam etmektedir.

ARÇELİK ÇAYIROVA KALIPHANE

Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve profesyonel iş gücü ile Arçelik Çayırova Kalıphane proje çalışmaları Adelsan güvencesi ile devam etmektedir.

TAMAMLANAN PROJELERİMİZ

Allianz Genel Müdürlük Ve Bölge Müdürlükleri

Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve profesyonel iş gücü ile Allianz Genel Müdürlük ve Bölge Müdürlükleri elektrik taahhüt projelerini üstlenerek kayıp günsüz ve tam zamanında teslim ettik.

Atasay Genel Müdürlük Binası

Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve profesyonel iş gücü ile Atasay Genel Müdürlük Binası elektrik taahhüt ve proje tasarım ve çizim hizmetleri projelerini üstlenerek kayıp günsüz ve tam zamanında teslim ettik.

Karadeniz Ekonomi İşbirliği Bölge Yönetim Binası

Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve profesyonel iş gücü ile Karadeniz Ekonomi İşbirliği Bölge Yönetim Binası elektrik taahhüt projelerini üstlenerek kayıp günsüz ve tam zamanında teslim ettik.

City Loft Kayışdağı Hotel

Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve profesyonel iş gücü ile Giray Yapı – City Loft Suite Otel elektrik taahhüt projelerini üstlenerek kayıp günsüz ve tam zamanında teslim ettik.

EMAAR SQUARE

Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve profesyonel iş gücü ile EMAAR SQUARE yönetim merkez binası elektrik taahhüt projesini üstlenerek kayıp günsüz ve tam zamanında teslim ettik.

NDC Turkcell Veri Merkezi

Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve profesyonel iş gücü ile NDC Turkcell Veri Merkezi elektrik taahhüt projesini üstlenerek kayıp günsüz ve tam zamanında teslim ettik.

Emsey Hospital

Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve profesyonel iş gücü ile Emsey Kurtköy Hastanesi içerisinde bulunan 7.kat elektrik taahhüt projesi ve ek hizmet binası taahhüt projesini üstlenerek kayıp günsüz ve tam zamanında teslim ettik.

Migros Şubeleri

Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve profesyonel iş gücü ile Migros Ticaret A.Ş. bünyesinde bulunan Migros Marketler Grubu Mağazaları elektrik taahhüt projelerini üstlenerek kayıp günsüz ve tam zamanında teslim ettik.

Macro Center Şubeleri

Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve profesyonel iş gücü ile Migros Ticaret A.Ş. bünyesinde bulunan Macro Center Marketler Grubu Mağazaları elektrik taahhüt projelerini üstlenerek kayıp günsüz ve tam zamanında teslim ettik.

Media Markt Şubeleri

Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve profesyonel iş gücü ile Media Markt Şubeleri inşaat, elektrik, mekanik taahhüt projelerini üstlenerek kayıp günsüz ve tam zamanında teslim ettik.

MACFit Şubeleri

Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve profesyonel iş gücü ile MACFit Şubeleri elektrik taahhüt projelerini üstlenerek kayıp günsüz ve tam zamanında teslim ettik.

Özdilek Şubeleri

Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve profesyonel iş gücü ile Özdilek Mağazaları elektrik taahhüt projesini üstlenerek kayıp günsüz ve tam zamanında teslim ettik.

Kastamonu – BİM Bölge Müdürlüğü ve Lojistik Depo

Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve profesyonel iş gücü ile BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. Kastamonu Bölge Müdürlüğü ve Lojistik Deposunun elektrik taahhüt projesini üstlenerek kayıp günsüz ve tam zamanında teslim ettik.

Metraco Mars – 19 Konut

Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve profesyonel iş gücü ile Metraco Mars 19 Konut Projesinin tüm kuvvetli ve zayıf akım altyapı taahhüt projesini üstlenerek kayıp günsüz ve tam zamanında teslim ettik.

Albaraka Türk – Ankara Bölge Müdürlüğü

Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve profesyonel iş gücü ile Albaraka Türk Bölge Müdürlüğü, Kurumsal Şube, Taksim Şubesi ve Timko Sanayi Sitesi Şubesinin elektrik, mekanik ve inşaat taahhüt projesini üstlenerek kayıp günsüz ve tam zamanında teslim ettik.

Watergarden – Event Hall

Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve profesyonel iş gücü ile İstanbul Ataşehir’de bulunan Watergarden Event Hall elektrik taahhüt projesini üstlenerek kayıp günsüz ve tam zamanında teslim ettik.

Arçelik – Çayırova Fabrika

Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve profesyonel iş gücü ile Arçelik – Çayırova Fabrika'nın inşaat, elektrik, mekanik taahhüt projesini üstlenerek kayıp günsüz ve tam zamanında teslim ettik.

Pepsi – Avrupa Bölge Müdürlüğü

Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve profesyonel iş gücü ile Pepsi Avrupa Bölge Müdürlüğü’nün inşaat, elektrik, mekanik taahhüt projesini üstlenerek kayıp günsüz ve tam zamanında teslim ettik.

Kaynarca Mobilya

Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve profesyonel iş gücü ile BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. Denizli Bölge Deposunun elektrik taahhüt projesini üstlenerek kayıp günsüz ve tam zamanında teslim ettik.

Denizli – BİM Depo

Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve profesyonel iş gücü ile BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. Denizli Bölge Deposunun elektrik taahhüt projesini üstlenerek kayıp günsüz ve tam zamanında teslim ettik.