BAŞKANIN MESAJI

Küreselleşmeyle beraber önem kazanan rekabet, kurum ve kuruluşlarda, kaliteli mal ve hizmet sunma zorunluluğunu gündeme getirmiştir. Günümüzde özel ve kamu sektöründe kaliteli mal ve hizmet sunmak için Kalite ve Çevre sistemleri daha da önem kazanmıştır. Rekabet edebilmenin, güvenirlik, çalışanlar ile müşterilerin memnuniyetinin ancak ve ancak kaliteli ve zamanında üretmekten geçtiği bir gerçektir. Özel sektöre hizmet veren kuruluşumuzun Kalite ve Çevre yolculuğu bu etkileşim sonucu doğmuştur.

Her alanda artmış olan olanaklarımız aynı zamanda daha iyiye ve daha ileriye doğru atılması gereken adımlar için sorumluluklarımızı da arttırmıştır.

Bugün bu sorumluluğumuzun da bilincinde olarak ulusal ekonomimizin tüm temel gereksinmelerini öncelikle karşılayarak ve Cumhuriyetimizin temel değerlerini koruyarak istikrar içinde büyüyen ve gelişen bir Türkiye hedefine odaklanmalıyız.

Ülkeye faydalı güçlü bir kurum olmak, öncelikle güçlü bir kurumsal kimlik oluşturmayı gerektirir. Güçlü bir kurumsal kimliğin temel şartı da işinizi temel doğrularınızla birlikte yürütmektir.

Öncelikle doğru olanı yapmak ve yaptığımızı da doğru yapmak zorundayız.

Bu düşünceye sahip disiplinli, çalışkan ve üretken bir ekip ile Hizmette Kalite ve Kalitede Süreklilik anlayışını yarattığınızda yolunuz doğru, ufkunuz açık, başınız dik demektir.

Çalışmalarımızda parolamız kalite, işareti ise süreklilik oldu. İş yaşantımıza hayatın daha kaliteli yaşanmasını sağlamaya yönelik hedefle başladık. Sonra temel üretim anlayışımız hariç değiştik ve geliştik. Bugün, değişik sektörlerde verdiğimiz hizmetlerle Ülkemizin Muasır Medeniyet Seviyesinin Üstüne Çıkma hedefine katkıda bulunmaya çalışıyoruz.

Adelsan Şirketler Topluluğu özelinde ve ülke genelinde yapılacak çok işimizin olduğunu düşünüyoruz. Daha uzun bir dönem zaman kaybına, plansızlığa ve ilkesizliğe tahammül etme lüksümüzün olmadığı dönemlerden geçeceğiz.

Buna hazır olduğumuza yürekten inanıyor, Adelsan Şirketler Topluluğu ortak başarısında imzası olan tüm çalışanlarımız, iş ortaklarımız, müşterilerimize en içten teşekkürlerimizi sunuyorum.

Saygılarımla,

Adem FENER

HEDEF VE DEĞERLER

Adelsan Şirketler topluluğu olarak mühendislik, bakım onarım servis hizmetleri ve enerji danışmanlığı ve yönetiminde kalite ve süreklilik faktörlerinin ne denli önemli olduğunun farkında olarak sistemlerin kesintisiz çalışır durumda olmasını sağlamayı kendimize amaç edindik.

Hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı yaptığımız çalışmalarda daima teknolojik gelişmeleri takip ediyor, alanında uzman kadromuzla 7/24 hizmet sağlıyoruz. Sıfır sorun ilkesi ile birinci sınıf işçilik ve malzeme kullanarak projelerimizi daima tam ve eksiksiz hayata geçirmeyi kendimize vizyon olarak benimsemiş bulunuyoruz.

Kurumsal bilgi ve birikimlerimizle dünden bugüne daima yenilikçi ve çevre dostu bir bilinç ile hareket ettik. Bu bağlamda hizmet zincirimizde yer alan tüm faaliyetleri etik ve yarar sağlayan bir doğrultuda gerçekleştiriyoruz. İmza attığımız her projede kaliteyi ön planda tutuyor, donanımlı ekibimiz ile karşılıklı saygı ve güven duyguları içinde, “insana fayda”yı daima birinci vazifemiz ve misyonumuz olarak görüyoruz.

YÖNETİM YAKLAŞIMI

Adelsan Şirketler Topluluğu firmamızın sürdürülebilirlik ilkeleri arasında yer alan en temel olgu; insana ve doğaya saygı… Üretmenin, gelişmenin ve yenilenmenin insanların birliğinden doğan gücümüz ile desteklendiğinin bilincindeyiz. Bu bilinç ile çevreye ve topluma yarar sağlıyoruz. Bilgi yönetimi çağında toplam kalite yönetimi, müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı yaklaşımımız ile inovasyonu destekliyoruz.